داروسازی تولیدارو

تاریخچه
شرکت داروسازی تولیددارو یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین کارخانجات داروسازی ایران می باشد که در سال 1335 تأسیس شده است و در سال 1384 واحد داروسازی تحت عنوان شرکت داروسازی تولیددارو (سهامی خاص) ادامه فعالیت داده و در سال 1391 بعنوان شرکت سهامی عام در فهرست فرابورس قرار گرفت.

فعالیت اصلی
موضوع فعالیت شرکت عبارتست از تولید، توزیع و صادرات محصولات و واردات هر قسم داروی ساخته شده و فروش و توزیع و صادرات آن ها و همچنین واردات کلیه مواد اولیه و قطعات یدکی مورد احتیاج صنایع مذکور

مأموریت شرکت
شرکت داروسازی تولیددارو تأمین و تضمین ارائه محصولاتی جهت ارتقای سلامت جسمی و روحی تک تک افراد جامعه در اقصی نقاط کشور و تلاش برای بهبود با شاخص های سلامت مصرف کنندگان، توسعه فردی و توانمند سازی کارکنان در جایگاه ارزشمندترین سرمایه سازمان و شناخته شدن به عنوان یک شرکت خوشنام، پیشرو، پاسخگو و متعهد به جامعه را اصلی ترین وظیفه خود می داند. داروسازی تولیددارو تلاش می کند با تبدیل شدن به نخستین انتخاب مخاطبین از طریق عرضه داروهای متنوع و با کیفیت برتر، تسکین آلام بیماران و بهبود سطح سلامت جامعه را تسریع بخشد.

چشم انداز شرکت
چشــم انداز مـــورد انتظار شرکت داروسازی تولیددارو تبدیل شدن به یکی از 10 شرکت برتر تولیدکننده و صادرکننده محصولات دارویی کشور می باشد. این شرکت علاوه بر افزایش کمی و کیفی محصولات جدید، به دنبال توسعه سبد محصولات خود با تولید داروهای جدید و اشکال دارویی جـــــدید مــــــورد تأیید در دنیــا، تولید مکمل های غذایی و دارویی و تولید دارو به روش های نوین داروسازی و با تکنولوژی مدرن از طریق همکاری و یا مشارکت با شرکت های بین المللی معتبر با نام های تجاری شناخته شده و سطح بالای کیفیت مورد انتظار می باشد . همچنین با بهره گیری از نیروی انسانی متعهد، تجهیز به دانش فنی و تکنولوژی مناسب تولید و بسته بندی و ایجاد مشارکت با شرکت های مطرح جهان به تولید و صدور کالا به سایر کشورهای جهان نیز چشم خواهد داشت.

خطوط و ظرفیت های تولید

شرکت داروسازی تولید دارو دارای چهار خط تولید مایعات و ســـوســـپانســـیون, نیمه جامدات, جامدات, تزریقی و اســـــتریل می باشد.

همچنین این شرکت دارای خطوط تولید قلم بینی و محلول های ضد عفونی می باشد.

 

محصولات به تفکیک گروهای درمانی

تولید 135 قلم از انواع اشکال دارویی در گروه های درمانی ذیل:

گروه درمانی تعداد
داروهای قلبی وعروقی 25
داروهای پوستی 9
داروهای استریل چشمی و بینی 3
داروهای سیستم مرکزی اعصاب 25
داروهای دستگاه گوارش 25
داروهای آنتی بیوتیک 12
داروهای تنفسی 13
مکمل های دارویی و غذایی 3
ضد عفونی کننده ها 8
داروهای گیاهی 8
غدد درون ریز 1
ضد التهاب غیر استروئیدی 2
مقلد کلسیم 1

منابع انسانی

تعداد پرسنل: 310 نفر

تعداد نیروی انسانی در واحدهای مختلف
نام واحد ها مجموع
تولید 112
انبار ها و پشتیبانی تولید 115
اداری و تشکیلاتی 83

شرکای تجاری داخلی و بین المللی
این شرکت همواره تلاش نموده است مواد اولیه تولید و اقلام مورد نیاز خود را صرفا از شرکت های خوشنام جهان همچون بهرینگر آلمان، روکت فرانسه، فارمابیوس ایتالیا، گتفوسه فرانسه، یوتیکالز ایتالیا، کال آلمان و دیگر شرکت های معتبر جهانی تهیه نماید. Biofac هلنــــد /Ramtizia ایـــتـــالیا / Boehringer آلمــــان / Euticals ایتالیا / Kahl آلمان / Sinergi ترکیه / Irmal مالــــــزی / Nivika هند / Sarong ایتالیا / Farmabios ایتالیا / Roquette فرانسه / Jiangxi چین / Mingtai مالزی / Gattefosse فرانسه / Synthokem هند / Cambrex ایتالیا / Well known هـــــند.

شرکای داخلی
شرکت پارس آمپول، شرکت ژلاتین کپسول، شرکت آیدانار، شرکت داروپات شرق، شرکت ره آورد تأمین، شرکت بهانسار، شرکت تماد، شرکت شیمی داروئی داروپخش، شرکت داروسازی دانا و …..

شرکت های پخش طرف قرار داد
شرکت پخش البرز، شرکت قاسم ایران ، شرکت پخش هجرت، شرکت پخش رازی ، شرکت پخش داروگستریاسین، شرکت پوراپخش، شرکت تجهیزگران طب نوین، شرکت داروگستر نخبگان، شرکت پخش دایادارو، شرکت به پخش داروی بهشهر و شرکت پخش ممتاز

گواهینامه ها ، تقدیرنامه ها ، تاییدیه ها و استاندارد های اخذ شده

  • گواهینامه Iso 9001:2008
  • گواهینامه Iso 14001:2004
  • گواهینامه Iso 18001:2007
  • گواهینامه اهتمام به کیفیت

موقعیت جغرافیایی و مساحت

مکان: تهران
مساحت کل زمین: مساحت 63,900 متر مربع و زیربنا 35,914 متر مربع
آدرس: تهران, ابتدای جاده ساوه, خیابان شهید یادگار, شرکت داروسازی تولید دارو
کد پستی: 1371616314
تلفن: 021-61170
دورنگار: 021-66620175

سایت شرکت: .www.toliddaru.ir

شرکت های تابعه

بستن